C14610A0160021
DigiKeys produktnummer
889-1544-ND
Tillverkare
Amphenol Tuchel Industrial
Tillverkarens produktnummer
C14610A0160021
Beskrivning
INSERT MALE 16POS+1GND SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hane Insats Grå 16+jord Positioner Skruv
Kategori
Spänningsvärde
600V
Tillverkare
Amphenol Tuchel Industrial
Strömklassning (Ampere)
10A
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C