C14610B0160021
DigiKeys produktnummer
889-1568-ND
Tillverkare
Amphenol Tuchel Industrial
Tillverkarens produktnummer
C14610B0160021
Beskrivning
INSERT FEMALE 16POS+1GND SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hona Insats Grå 16+jord Positioner Skruv
Kategori
Spänningsvärde
600V
Tillverkare
Amphenol Tuchel Industrial
Strömklassning (Ampere)
10A
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C