DILB32P-223TLF
DILB32P-223TLF
DILB32P-223TLF
DigiKeys produktnummer
609-5428-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DILB32P-223TLF
Beskrivning
CONN IC DIP SOCKET 32POS TINLEAD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 (2 x 16) Positioner DIP, 0,6" (15,24mm) radavstånd Uttag Förtennade ben Genomgående hål
EDA-/CAD-modeller
DILB32P-223TLF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Delning - polstift
0,100" (2,54mm)
Serie
Kontaktytbehandling - polstift
Förtennade ben
Typ
DIP, 0,6" (15,24mm) radavstånd
Antal positioner eller stift (rutnät)
32 (2 x 16)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Delning - hopkoppling
0,100" (2,54mm)
Längd termineringspolstift
0,124" (3,15mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Förtennade ben
Strömklassning (Ampere)
1 A
Kontaktresistans
30mOhm