DDV50S065TLF
DigiKeys produktnummer
DDV50S065TLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DDV50S065TLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DDV50S065TLF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Tillv.
Terminering
Lödkopp
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Dielektriskt material
Termoplast
Antal rader
3
Kontaktmaterial
Mässing
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C