DDM50S300
DigiKeys produktnummer
DDM50S300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DDM50S300
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DDM50S300 Modeller
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C