DBO13W3S700G30LF
DigiKeys produktnummer
DBO13W3S700G30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBO13W3S700G30LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13 (10 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DBO13W3S700G30LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
7,5A, 30A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Brons, fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C