Bilden för DBM13W3S500CN är inte tillgänglig
DBM13W3S500CN
DigiKeys produktnummer
DBM13W3S500CN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBM13W3S500CN
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
13 (10 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Arbetstemperatur
-55°C-125°C