Bilden för DBM13W3S300N är inte tillgänglig
DBM13W3S300N
DigiKeys produktnummer
DBM13W3S300N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBM13W3S300N
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
13 (10 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DBM13W3S300N Modeller
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C