D50S24A6RL09LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
I lager: 8
I lager: 80
I lager: 86
I lager: 676
I lager: 609
I lager: 530
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D50S24A6RL09LF
DigiKeys produktnummer
D50S24A6RL09LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50S24A6RL09LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
D50S24A6RL09LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödpasta
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortguide
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C