D37S13A6GX00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 1
Datablad
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D37S13A6GX00LF
D37S13A6GX00LF
D37S13A6GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-6503-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37S13A6GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D37S13A6GX00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C