BLM18KG601SH1D
DigiKeys produktnummer
490-13259-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-13259-1-ND - Remsbit (CT)
490-13259-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM18KG601SH1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 1,3A 150mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18KG601SH1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
150mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
1,3A