D37P24A6GL00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Assmann WSW Components
I lager: 951
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 104
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D37P24A6GL00LF
DigiKeys produktnummer
D37P24A6GL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P24A6GL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D37P24A6GL00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C