D25P13A6GL00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CONEC
I lager: 352
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
I lager: 156
I lager: 65
I lager: 1
I lager: 6
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D25P13A6GL00LF
DigiKeys produktnummer
D25P13A6GL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25P13A6GL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D25P13A6GL00LF Modeller
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-125°C