L717SDB25PA4CH4F
L717SDB25PA4CH4F
L717SDB25PA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25PA4CH4F
DigiKeys produktnummer
L717SDB25PA4CH4F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDB25PA4CH4F
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
EDA-/CAD-modeller
L717SDB25PA4CH4F Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C