D25P13A4PL00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CONEC
I lager: 352
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
I lager: 156
I lager: 65
I lager: 1
I lager: 6
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D25P13A4PL00LF
DigiKeys produktnummer
D25P13A4PL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25P13A4PL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D25P13A4PL00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C