78207-120HLF
DigiKeys produktnummer
609-2443-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
78207-120HLF
Beskrivning
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 20 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
78207-120HLF Modeller
Kategori
Monteringstyp
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Fästtyp
Friktionslås
Förpackning
Bulk
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Kontaktdonstyp
Isoleringshöjd
0,303" (7,70mm)