69176-020LF
69176-020LF
69176-020LF
DigiKeys produktnummer
609-2387-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
69176-020LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 20POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
69176-020LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,100" (2,54mm)