77313-424-14LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 0
Datablad
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Preci-Dip
Datablad
3M
3M
Samtec Inc.
I lager: 32
Samtec Inc.
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-424-14LF
DigiKeys produktnummer
609-77313-424-14LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-424-14LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-424-14LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,266" (6,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,480" (12,19mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
78,7µin (2,00µm)
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Termoplast
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Antal inlästa positioner
Alla
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Isolering, färg
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt