77313-119-24LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-119-24LF
DigiKeys produktnummer
77313-119-24LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-119-24LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-119-24LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,505" (12,83mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,119" (3,02mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,724" (18,40mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt