Bilden för HW-12-09-F-D-330-200 är inte tillgänglig
HW-12-09-F-D-330-200
DigiKeys produktnummer
HW-12-09-F-D-330-200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HW-12-09-F-D-330-200
Beskrivning
CONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Positioner stiftlistkontaktdon med distans 0,100" (2,54mm) Guld Genomgående hål
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HW-12-09-F-D-330-200 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Längd - polstift (ihopkopplande)
0,200" (5,080mm)
Tillverkare
Samtec Inc.
Längd - stackhöjd
0,330" (8,382mm)
Serie
Längd - bakände
0,200" (5,080mm)
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
Lödmetall
Antal positioner
24
Kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
Guld
Stigning
0,100" (2,54mm)
Tjocklek kontaktytbehandling - polstift (ihopkopplande)
3,00µin (0,076µm)
Antal rader
2
Färg
Svart
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Basproduktens nummer
Längd - totalt stift
0,730" (18,542mm)