77311-818-19LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
I lager: 1
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 19 positioner 0,100" (2,54mm)
77311-818-19LF
DigiKeys produktnummer
77311-818-19LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-818-19LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77311-818-19LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,450" (11,43mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt