PEC19SACN
DigiKeys produktnummer
S1032E-19-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PEC19SACN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 19 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,320" (8,13mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,650" (16,51mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 15,60000kr 15,60
10kr 13,21900kr 132,19
100kr 11,23510kr 1 123,51
500kr 10,02812kr 5 014,06
1 000kr 9,54942kr 9 549,42
5 000kr 8,52484kr 42 624,20
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 1441
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM