20021521-00010T1LF
DigiKeys produktnummer
609-4054-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021521-00010T1LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,050" (1,27mm)
EDA-/CAD-modeller
20021521-00010T1LF Modeller
Isoleringshöjd
0,220" (5,60mm)
Förpackning
Rör
Flash
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Egenskaper
Stansningsspår
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Spänningsvärde
125VAC