20021444-00010T1LF
DigiKeys produktnummer
609-4055-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021444-00010T1LF
Beskrivning
CONN RCPT 10POS IDC 30AWG GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 lägen rektangulär Uttag Kontakt IDC Guld 30 AWG
EDA-/CAD-modeller
20021444-00010T1LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,050" (1,27mm)
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Rör
Ledningstyp
Bandkabel
Artikelstatus
Aktiv
Ledningsdimension
30 AWG
Kontaktdonstyp
Uttag
Egenskaper
Genomföring
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
10
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Stigning
0,050" (1,27mm)