10159559-410221RLF
DigiKeys produktnummer
609-10159559-410221RLFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10159559-410221RLFCT-ND - Remsbit (CT)
609-10159559-410221RLFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10159559-410221RLF
Beskrivning
COMBOSTAK VERTICAL RECEPTACLE 2P
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 (10 + 4 ström) Positioner Uttag Kontakt 0,031" (0,80mm) Ytmontering Guld eller guld, GXT™
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10159559-410221RLF Modeller
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isolering, färg
Natural
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,303" (7,70mm)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Kontakttyp
Honbladuttag
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Kort till kort eller kabel
Sammankopplade stackhöjder
9mm, 10mm, 11mm, 12mm
Antal positioner
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera, mjuklodsretention
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
100VDC