10159558-410421RLF
DigiKeys produktnummer
609-10159558-410421RLFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10159558-410421RLFCT-ND - Remsbit (CT)
609-10159558-410421RLFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10159558-410421RLF
Beskrivning
COMBOSTAK VERTICAL HEADER 2P10S2
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 14 (10 + 4 ström) positioner 0,031" (0,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10159558-410421RLF Modeller
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Isoleringshöjd
0,303" (7,70mm)
Serie
Kontaktform
Rektangulär
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld eller guld, GXT™
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Honblad
Isoleringsmaterial
Termoplast
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera, mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Antal rader
2
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Natural
Stil
Spänningsvärde
100VDC
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Sammankopplade stackhöjder
8mm, 12mm, 16mm, 20mm