10150095-3200RLF
DigiKeys produktnummer
609-10150095-3200RLFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10150095-3200RLFCT-ND - Remsbit (CT)
609-10150095-3200RLFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10150095-3200RLF
Beskrivning
CONN MICROSPEED 1.00MM BOARD-
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Positioner Uttag Kontakt 0,039" (1,00mm) Ytmontering, högervinklad Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10150095-3200RLF Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tillv.
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
3,94µtum (0,100µm)
Serie
Isolering, färg
Svart
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,207" (5,25mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Stil
Kort till kort
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
100VAC
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld)
Antal rader
2
Kontaktform
Kvadrat
Radmellanrum - hopkoppling
0,059" (1,50mm)