10150096-3200RLF
DigiKeys produktnummer
609-10150096-3200RLFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-10150096-3200RLFCT-ND - Remsbit (CT)
609-10150096-3200RLFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10150096-3200RLF
Beskrivning
CONN MICROSPEED 1.00MM BOARD-
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 32 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10150096-3200RLF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,114" (2,90mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,266" (6,76mm)
Serie
Kontaktform
Rektangulär
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
100VAC