10132446-22LF
DigiKeys produktnummer
10132446-22LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10132446-22LF
Beskrivning
CONN PLUG HSG 22POS 3.00MM
Detaljerad beskrivning
22 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,118" (3,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10132446-22LF Modeller
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Panelfäste
Förpackning
Påse
Fästtyp
Låsramp
Kontakttyp
Stift
Isoleringsmaterial
Termoplast
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Stigning
0,118" (3,00mm)