10132445-22LF
DigiKeys produktnummer
10132445-22LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10132445-22LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 22POS 3.00MM
Detaljerad beskrivning
22 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,118" (3,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10132445-22LF Modeller
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Fästtyp
Hasphållare
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,118" (3,00mm)