10127717-22LF
10127717-22LF
10127717-22LF
DigiKeys produktnummer
609-4829-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127717-22LF
Beskrivning
CONN PLUG HSG 22POS 3.00MM
Detaljerad beskrivning
22 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,118" (3,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10127717-22LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Fästtyp
Låsramp
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Glödtrådskompatibel
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,118" (3,00mm)