10127716-22LF
10127716-22LF
10127716-22LF
DigiKeys produktnummer
609-4821-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127716-22LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 22POS 3.00MM
Detaljerad beskrivning
22 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,118" (3,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10127716-22LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Fästtyp
Hasphållare
Färg
Svart
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,118" (3,00mm)