10127716-24LF
DigiKeys produktnummer
609-4822-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10127716-24LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 24POS 3.00MM
Detaljerad beskrivning
24 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,118" (3,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10127716-24LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Fästtyp
Hasphållare
Färg
Svart
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,118" (3,00mm)