10127716-20LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-4820-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10127716-20LF |
Beskrivning | CONN RCPT HSG 20POS 3.00MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 20 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,118" (3,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10127716-20LF Modeller |
Kategori | Radmellanrum 0,118" (3,00mm) |
Tillv. | Monteringstyp Frihängande (i serie) |
Serie | Kontaktterminering Crimp |
Förpackning Påse | Fästtyp Hasphållare |
Artikelstatus Aktiv | Färg Svart |
Kontaktdonstyp | Isoleringsmaterial Polyamid (PA66), nylon 6/6 |
Kontakttyp Honuttag | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Antal positioner | Anmärkning Kontakter säljes separat |
Stigning 0,118" (3,00mm) | Basproduktens nummer |