10118940-012LF
DigiKeys produktnummer
609-10118940-012LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10118940-012LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10118940-012LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)