90311-012LF
90311-012LF
90311-012LF
DigiKeys produktnummer
609-2797-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
90311-012LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
90311-012LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,079" (2,00mm)