10073599-016LF
DigiKeys produktnummer
609-3101-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10073599-016LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10073599-016LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)