10118940-016LF
DigiKeys produktnummer
10118940-016LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10118940-016LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
10118940-016LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)