98464-F61-16LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 32
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 16 positioner 0,079" (2,00mm)
98464-F61-16LF
DigiKeys produktnummer
98464-F61-16LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
98464-F61-16LF
Beskrivning
CONN HEADER R/A 16POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
98464-F61-16LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,157" (4,00mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,098" (2,50mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,240" (6,10mm)
Förpackning
Box
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
Flash
Strömklassning (Ampere)
2A (AC/DC)
Spänningsvärde
200V (AC/DC)