10061913-110PLF
10061913-110PLF
10061913-110PLF
DigiKeys produktnummer
609-4718-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-4718-1-ND - Remsbit (CT)
609-4718-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10061913-110PLF
Beskrivning
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
36 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart
EDA-/CAD-modeller
10061913-110PLF Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Antal positioner
36
Korttjocklek
0,062" (1,57mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Stigning
0,039" (1,00mm)