10018784-10201TLF
10018784-10201TLF
10018784-10201TLF
DigiKeys produktnummer
609-2026-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10018784-10201TLF
Beskrivning
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
64 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart
EDA-/CAD-modeller
10018784-10201TLF Modeller
Kategori
Utläsning
Dubbelt
Kortguide, låsramp
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Antal positioner/bricka/rad
11; 21
Antal positioner
64
Korttjocklek
0,062" (1,57mm)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Antal rader
2
Material - isolering
Polyamid (PA), nylon (glasfylld)
Stigning
0,039" (1,00mm)