L77SDAG15SOL2RM5C309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 3 061
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 432
L77SDAG15SOL2RM5C309
L77SDAG15SOL2RM5C309
L77SDAG15SOL2RM5C309
DigiKeys produktnummer
L77SDAG15SOL2RM5C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDAG15SOL2RM5C309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C