L77SDAG15SOL2RM5
L77SDAG15SOL2RM5
L77SDAG15SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDAG15SOL2RM5
DigiKeys produktnummer
L77SDAG15SOL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDAG15SOL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77SDAG15SOL2RM5 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C