L77HDCH62SVFC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77HDCH62SVFC309
DigiKeys produktnummer
L77HDCH62SVFC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77HDCH62SVFC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Detaljerad beskrivning
62 positioner D-Sub, High Density Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L77HDCH62SVFC309 Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
250V
Antal positioner
Kontaktform
Stämplad
Antal rader
3
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) hög densitet
Arbetstemperatur
-55°C-125°C