L717HDC62PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDC62PC309
DigiKeys produktnummer
L717HDC62PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDC62PC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 62POS SLDR CUP
Detaljerad beskrivning
62 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717HDC62PC309 Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) hög densitet
Arbetstemperatur
-55°C-155°C