L77DD50S1AON är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 418
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för L77DD50S1AON är inte tillgänglig
L77DD50S1AON
DigiKeys produktnummer
L77DD50S1AON-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DD50S1AON
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C