L717DD50P
L717DD50P
L717DD50P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DD50P
DigiKeys produktnummer
L717DD50P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DD50P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DD50P Modeller
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C