L717SDA15P1ACH3F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 800
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 1
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 592
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDA15P1ACH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH3F
DigiKeys produktnummer
L717SDA15P1ACH3F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDA15P1ACH3F
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDA15P1ACH3F Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C