L177SDA15SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDA15SOL2
DigiKeys produktnummer
L177SDA15SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDA15SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177SDA15SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C