DA15S064TLF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-1513-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DA15S064TLF |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DA15S064TLF Modeller |
Kategori | Terminering Lödkopp |
Tillv. | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Serie | Kontaktytbehandling Guld |
Förpackning Bulk | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Artikelstatus Aktiv | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontaktdonsutförande | Strömklassning (Ampere) 5A per kontakt |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 300V |
Antal positioner | Färg Natural |
Antal rader 2 | Dielektriskt material Termoplast |
Monteringstyp | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Skalstorlek, kontaktlayout 2 (DA, A) | Arbetstemperatur -55°C-125°C |